Login
Main menu

prodite 100webSrdečně Vás zveme do naši expozice v pavilonu B brněnského vystaviště, kde se od 23. do 26.března koná přehlídka potřeb a výrobků pro děti.

Před 25 lety jsme poprvé vystavovali v Brně výrobky pro děti. Bylo to 5 kočárků Inglesina, choulících se v ústraní, mezi ostatními stánky Mezinárodního veletrhu spotřebního zboží 1992. Zájem maminek o tyto, již tehdy krásné kočárky, změnil směr rozvoje naši firmy, a dnes 25 let poté, stále naleznete Inglesinu na brněnské vystavišti. Avšak již se nechoulí v ústraní, ale udává trendy. Kromě jejich kočárků a mnoha dalších výrobků,  na našem stánku naleznete výrobky mnoha známých značek: kočárky a autosedačky od Kiddy, dětské zábrany a bezpečnostní prvky od dánské značky Babydan, odsávačky mateřského mléka a související produkty světového leadera Ameda z USA, vaničky a potřeby pro péči o dítě od holandské firmy Bébé-Jou. I tato firma s tradicí od roku 1949 má stále co nabídnout. Sestava dětské vaničky se stojanem, Vás osvobodí z malé koupelny tím, že koupání může probíhat kdekoliv, kde máte dostatek místa a teplo. Koupací kyblík Bébé-Bubble a nádherné dětské froté župánky vytvoří z večerního koupání program, na který se budete těšit.

Nesmím zapomenout na těhotenskou módu Rialto. Těhotenské legíny, vyráběné přímo zde v Brně, z velmi kvalitního českého úpletu s elastanem, nesmí chybět v šatníku žádné nastávající maminky. Využije je mnoha způsoby, před porodem i po něm, a tak si jejich kvalitu dokonale užije. Ale blížící se teplejší období nabízí možnost pro využití těhotenských šatů i letních triček. Většinu šatů i triček využijete i při kojení.